Dąb Bąkowo - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Kujawiak Sukowy - MPK Noteć Inowrocław 1:4
  • Iskra Sikorowo - Cukrownik Tuczno 2:1
  • Grom Ostrowo - Fregata Polanowice 5:2
  • Kolorowi Krusza Zamkowa - Orłowianka Orłowo 3:1
  • Tarant Wójcin - LZS Wielowieś 3:0
  •        

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 137, wczoraj: 153
ogółem: 699 365

statystyki szczegółowe

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Zegar

Logowanie

Aktualności

Pary rundy wstępnej Pucharu Polski na szczeblu K-PZPN

  • autor: tomas987789, 2018-07-13 16:09

Wydział Gier i Ewidencji K-PZPN w Bydgoszczy informuje, że przeprowadził losowanie rundy wstępnej rozgrywek o Puchar Polski na szczeblu K-PZPN w sezonie 2018/2019 drużyn regionu bydgoskiego. Termin rozegrania meczów – 4/5 sierpnia 2018 r.

 

 

  • Victoria Śliwice – Start Warlubie
  • Grom Osie – Tucholanka Tuchola
  • Zryw Wielki Lubień – Victoria Niemcz
  • Fuks Wielowicz – Rawys CEO Raciąż
  • SP Orzeł Bydgoszcz – Megamator Bydgoszcz
  • Łokietek Wierzchucin Królewski – GLKS Osielsko
  • LKS Dąbrowa Chełmińska – Victoria Koronowo
  • Akademia Futbolu Brzoza – Victoria Kołaczkowo
  • Kolorowi Krusza Zamkowa – Noteć Inowrocław
  • Promień Szczepanowo – Legia Strzelce
  • LZS Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia – Piast Kołodziejewo
  • Znicz Rojewo – Zagłębie Piechcin
  • Sparta Janowiec Wielkopolski – BOSiR Barcin
  • Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie – Zootechnik Kołuda Wielka
  • Burza Tribo Nowa Wieś Wielka – Spójnia Białe Błota
  • GLKS Dobrcz – wolny los
  • ...


    • Komentarzy [0]
    • czytano: [46]
     

    Dodaj swój komentarz

    Autor: Treść:pozostało znaków:

    Najbliższe spotkanie

    W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

    Reklama

    Ostatnie spotkanie

    MPK Noteć InowrocławDąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
    MPK Noteć Inowrocław 1:2 Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
    2018-06-09, 17:00:00
        relacja »

    Wyniki

    Ostatnia kolejka 22
    Kujawiak Sukowy 1:4 MPK Noteć Inowrocław
    Iskra Sikorowo 2:1 Cukrownik Tuczno
    Grom Ostrowo 5:2 Fregata Polanowice
    Kolorowi Krusza Zamkowa 3:1 Orłowianka Orłowo
    Tarant Wójcin 3:0 LZS Wielowieś

    Najbliższa kolejka

    Najbliższa kolejka 23

    Ankiety

    Brak aktywnych ankiet.